O firmie

 Firma P.P.H.U. Gałkowski Szymon powstała w styczniu 1999 roku. W pierwszym okresie działalności, zajmowaliśmy się importem samochodów używanych z krajów Unii Europejskiej. W 2001 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o ciągniki rolnicze oraz ładowarki teleskopowe, które stanowią dziś główny sektor sprzedaży w naszej firmie. Dzięki umowom z dystrybutorami nowych i używanych maszyn rolniczych z całej europy zachodniej firma oferuje ciągłą sprzedaż wszelkiego rodzaju sprzętu rolniczego i budowlanego. 

Autoryzowany partner dystrybutora maszyn  JCB  w Polsce.


Obecnie w naszej ofercie posiadamy:

 

 

 

Zapewniamy również transport maszyn na terenie całego kraju. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych. Głównym celem naszej firmy jest oferowanie usług najwyższej jakości, które w pełni zaspokoją oczekiwania odbiorców, a także stałe poszerzanie oferowanego asortymentu.

Rzetelna firma

Od 2009-01-31 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Finansowanie

efl vb leasing